GALERIA

Jak każda profsejonalna firma, chętnie dzielimy się z klientami naszym doświadczeniem oraz realizacjami. Jest to dla nas bardzo istotne by mogli Państwo zobaczyć nasze realizacje. Dzięki takiemu rozwiązaniu, jesteśmy w stanie lepiej dotrzeć do Państwa wyobraźni.

Przy realizacji zamówień od naszych klientów, kładziemy duży nacisk na jakość naszej pracy. Jesteśmy w stanie spełnić w 100% oczekiwania naszych klientów, dzięki zaangażowaniu, wieloletniemu doświadczeniu, a także nowoczesnemu parku maszynowemu. 

Poniżej dodaliśmy dwie galerie, obrazujące efekty naszej pracy. Znajdą Państwo w niej, płyty granitowe oraz kamienie granitowe. Ukazją one efekty końcowe zamówionych płyt, czy świeżo importowane kamienie granitowe. 

PŁYTY GRANITOWE

Serdecznie zapraszamy do zpoznania się z galerią wykonywanych przez nas płyt granitowych. W zależności od specyfikacji zlecenia, poszczególne płyty mogą się różnić następującymi cechami:

KAMIENIE GRANITOWE

Poniżej dodajemy galerię kamieni granitowych bezpośrednio przez nas importowanych. Nasze kamienie charakteryzują się wysoką jakością co zostało bezpośrednio uwiecznione na zdjęciach. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi produktami, w takim wypadku serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Theme: Overlay by Kaira All rights reserved to Almadex Sp. K. Mateusz Bajor
Danilewicz Zielińskiej 24, 87-700 Aleksandrów Kujawski